Дніпро-1 мало не створив сенсацію у Лізі чемпіонів

01.08.2023 22:30
Категории: Топ Новини
Фото scdnipro1.com.ua

Перед матчем-відповіддю другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між Дніпром-1 і Панатінаїкосом, мало хто вірив у загальний успіх української команди після поразки з рахунком 1:3 в першій зустрічі.

Тим більше, що вже на 15-й хвилині греки повели у рахунку. Неузгодженістю Адамюка та Волинця скористався Шпорар. Втім, уже через дев'ять хвилин за рахунок індивідуальних дій Довбику вдалося зрівняти рахунок. При цьому гра підопічних Олександра Кучера були набагато кращою, ніж тижнем раніше в номінально домашньому поєдинку.

А коли на 54-й хвилині після подачі кутового Сарапій вивів Дніпро-1 вперед, українських вболівальників з'явилася надія на підсумкову перемогу. Втім, радість дніпрян була недовгою. Спочатку на 70-й хвилині знову відзначився Шпорар, а коли на 75-й хвилині червону картку заробив Танчик, переможця протистояння було вирішено.

Тепер у третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи Дніпро-1 зіграє із чеською Славією. Матчі цієї стадії відбудуться 10-го та 17 серпня.

Ліга чемпіонів. 2-й кваліфікаційний раунд. Матч-відповідь

Панатінаїкос (Греція) — Дніпро-1 (Україна) — 2:2 (1:1)

Перший матч — 3:1.

Голи: Шпорар (15, 70) —  Довбик (24), Сарапій (54).

Панатінаїкос: Бріньолі, Хуан Карлос, Магнуссон, Єдвай, Коцирас, Джуричич (Кляйнзхаслер, 79), Перес, Вільєна (Кокай, 66), Бернард (Вербич, 90+1), Шпорар (Иоанідіс, 79), Паласіос (Манчіні, 46).

Дніпро-1: Волинець (Кінарейкін, 36), Пасіч, Адамюк, Сарапій (Сваток, 57), Каплієнко (Танчик, 69), Бабенко, Бланко, Піхальонок (Когут, 69), Мірошніченко, Рубчинський (Гуцуляк, 69), Довбик.

Попередження: Паласіос (45+2) — Бланко (20), Рубчинський (43), Піхальонок (55). На 75-й хвилині вилучений Танчик.