Преса Чехії: «Матч між Зорею і Славією став неочікуваною драмою»

Аватар Андрій Кругляк Андрій Кругляк
450
Заря - Славия

Преса Чехії вважає, що празька Славія недооцінила Зорю у матчі-відповіді Ліги Європи

Зоря у вчорашньому матчі-відповіді раунду плей-офф Ліги Європи перемогла Славію (2:1), але загалом вилетіла з турніру. Чеські ЗМІ закидають своїй команді через надмірну самовпевненість.

iDNES

«Зоря – Славія – 2:1! Неочікувана драма, розв'язку якої забезпечив Юрасек лише в самій кінцівці», – полегшено зітхає iDNES.

«Матч-відповідь плей-офф Ліги Європи між Зорею і Славією обернувся несподіваною драмою. Часу до перерви вистачило, щоб Славія втратила перевагу у два голи, яку зобула у першій зустрічі. При цьому луганчани не забили жодного разу з чисто гольових моментів.

Алефіренко пробив метрів з 25-ти, а Антюх з гострого кута проштовхнув м'яч у ближній кут. В обох випадках голкіпер Ондржей Коларж помилився. Спочатку пізно зреагував, а потім не завадив.

Фанати Славії, які мали велику перевагу на люблінській арені, завмерли на 76-й хвилині, коли луганчани були в сантиметрах від третього голу. Вантух забіг за спину захисника і проштовхнув м'яч поміж ніг Коларжу. Однак голкіпер в останній момент зміг розвернутися і відвести загрозу», – пише газета.

ČT Sport

«Стовідсотково, це найважливіший гол у моїй кар'єрі», – цитує рятівника Славії Юрасека ČT Sport.

«Матей Юрасек відзначився м'ячем, яким забив на 83-й хвилині у матчі-відповіді плей-офф Ліги Європи проти Зорі, і таким чином забезпечив Славії вихід у групу.

Талановитий вінгер вчасно забив свій перший гол у сезоні, відзначивши таким чином своє 20-річчя. «Це на сто відсотків найважливіший гол у моєму житті. Поки що. Сподіваюся, їх буде більше», – сказав бомбардир.

Denik

«Славія вийшла у Лігу Європи, куди її відправив гол Юрасека наприкінці матчу», – констатує Denik.

«Чехи їхали до польського Любліна, де луганчани проводять свої домашні матчі, з перевагою 2:0 і, насамперед, з усвідомленням того, що в першому поєдинку вони повністю переграли суперника. Але на матч-відповідь українці вийшли із зовсім іншим настроєм, а пражани просто дивилися, що вони з ними роблять.

Після першого тайму луганчани відіграли відставання і в другому все почалося з нуля. Камінь із серця впав на 83-й хвилині, коли Юрасек пробив головою. Його гол вивів Славію в Лігу Європи. Але був момент всі були приголомшені, коли Горбач вийшов сам на сам з Коларжем, але голкіпер пражан цього разу врятував свою команду», – підсумовує Denik.