Луганська Зоря видала фантастичний матч, але зіграє в груповому раунді Ліги конференцій

31.08.2023 21:57

Луганська Зоря не змогла подолати чеський бар'єр на шляху до групового раунду Ліги Європи

Сьогодні у Любліні в матчі-відповіді плей-офф Ліги Європи луганська Зоря приймала празьку Славію. Після поразки у першому поєдинку в столиці Чехії з рахунком 0:2 луганці не виглядали фаворитами двобою, тим більше, що вони напередодні залишилися без головного тренера.

Замість Ненада Лалатовича «чорно-білими» у Польщі керував Младен Бартулович  і під його керівництвом українці у першому таймі неабияк здивували. Поєдинок розпочався з наступу чехів, які притисли Зорю до власних воріт.

Так тривало до 32-ї хвилини, коли Данило Алефіренко наважився на удар метрів з 25-ти і влучив у самий верхній кут – 1:0. Далі – більше! На 41-й хвилині Денис Антюх прорвався лівим флангом і пробив низом у ближній кут. 2:0 – явна помилка чеського голкіпера.

У другому таймі Славія знов упішла вперед. Луганчани довго утримували рахунок, який давав шанс на вихід у групу Ліги Європи. Однак на 83-й хвилині Матей Юрашек головою таки переграв Турбаєвського, спрямувавши м'яч під поперечину.

2:1 – перемога Зорі, яка, тим не менш, прямує у Лігу конференцій.