Преса Чехії про матч з Зорею: «У вболівальників Славії ледь не трапився інфаркт»

Аватар Андрій Кругляк Андрій Кругляк
451
болельщики Славии

Преса Чехії вважає, що празька Славія мала перемагати Зорю у плей-офф Ліги Європи з більшим рахунком

Зоря у вчорашньому першому матчі раунду плей-офф Ліги Європи поступилася Славії (0:2). Чеські ЗМІ вважають перемогу слов'ян недостатньо великою і віддають належне голкіперу луганчан Микиті Турбаєвському.

iDNES

«Славія – Зоря – 2:0: довге безсилля бомбардирів завершилося влучним ударом Тіджані», – описує поєдинок iDNES.

«Гравці Славії виграли перший матч плей-офф Ліги Європи, але в домашньому матчі могли б забити Зорі ще три-чотири м'ячі. До матчу-відповіді, який відбудеться наступного тижня в польському Любліні, «червоно-білі» повинні були підійти з більшою перевагою. У них її немає лише через власну невлучність. До 81-ї хвилини вболівальники спостерігали неймовірний парад втрачених моментів господарів. Але в кінці-кінців Зоря знемогла під величезним тиском Славії.

Врешті-решт і голкіпер українців Микита Турбаєвський, який довго зводив з розуму вболівальників своїми сейвами, на удар головою Тіджані зреагувати не встиг», – відзначає медіапортал.

ČT Sport

«Славія багатообіцяюче розпочала двобій у Лізі Європи з луганцями, здобувши вдома перемогу з рахунком 2:0», – радіє ČT Sport.

«Славія зробила потужний крок до виходу в основну стадію Ліги Європи. Віце-чемпіон Чехії довго боровся з третьою командою минулого сезону української Прем'єр-ліги і лише Мухамед Тіджані, який вийшов на заміну, відкрив рахунок на 81-й хвилині. Незабаром Лукаш Масопуст збільшив перевагу господарів на 4-й компенсованій хвилині.

Пражани продовжили серію з двох перемог у 3-му кваліфікаційному раунді над іншим українським клубом, Дніпром-1, і не програють вже восьми матчах поспіль», – констатує видання.

Denik

«Фестиваль втрачених шансів: Тіджані та Масопуст врятували Славію», – вважає Denik.

«Якби існував підручник по плюндруванню 100% гольових моментів, то його велику частину складали б 80 хвилин матчу Славія – Зоря. Незважаючи на величезну перевагу господарів поля за десять хвилин до кінця на табло ще були два нулі. Тіджані та Масопуст принесли перемогу фавориту лише під занавіс матчу.

Героєм матчу, хоч і зазнав остаточної поразки, став український голкіпер Турбаєвський. Хоча і він капітулював у першому таймі на 27-й хвилині, але втрутилася система VAR. Якби після першого тайму рахунок був 4:0, це цілком відповідало б ходу гри.

Празькі вболівальники тільки-но перевели дух після голу Тіджані, але потім у них ледь не трапився інфаркт. У кінцівці українці мали два моменти, але Мічін пробив мимо, а Алефіренко наздогнали захисники», – підсумовує Denik.

Кривцов, Мессі та їхня банда із Маямі проломила двері до ще одного фіналу: що відбувається (відео)