Кривцов, Мессі та їхня банда із Маямі проломила двері до ще одного фіналу: що відбувається (відео)

24.08.2023 09:02

У півфінальному матчі Відкритого кубку США Інтер Маямі захисника збірної України Сергія Кривцова бився з Цінціннаті.

Наш футболіст вже традиційно відіграв повний поєдинок, який, як і недавній фінал Кубку ліг, видався для його команди вкрай драматичним. Але, зі щасливим кінцем.

Основний час битви закінчився нічиєю — 2:2. Причому, ІМ перевели гру в овертайм голом Кампана на 90+7-й хвилині. Відзначимо, одразу дві гольові передачі Ліонеля Мессі.

На 93-й хвилині ектратайма Інтер вийшов уперед, але на 114-й хвилині суперник забив у відповідь, перевівши розборку в серію післяматчевих пенальті. Вже тут команда Кривцова виявилася вправнішою — 5:4 (до нашого хлопця черга бити з точки не дійшла).

Отже, 28 вересня у фіналі Відкритого кубку США Інтер Маямі зіграє проти Г’юстона Динамо.