Преса Бельгії про матч Зоря – Гент: «На стадіоні в Любліні була моторошна атмосфера»

22.09.2023 15:01
Категории: Новини

Бельгійська преса розчарована результатом матчу Зоря – Гент і здивована атмосферою на Арені Люблін

Луганська Зоря у вчорашньому поєдинку 1-го туру групового раунду Ліги конференцій в Любліні зіграла внічию з Гентом – 1:1. ЗМІ Бельгії невдоволені результатом зустрічі.

Nieuwsblad

«Втрачені можливості Гента: «буйволи» розпочали груповий етап Ліги конференцій з неприємної нічиєї», – вважає Nieuwsblad. 

«Передматчевий прогноз: у Гента не повинно виникнути проблем із Зорею. Висновок після матчу: «буйволи» втратили шанс ідеально розпочати груповий етап, здобувши виїзну перемогу. Вони були слабкі до перерви і невлучні після неї. Результат: рахунок 1:1. Зоря виявилася жорсткою, з компактним захистом.

Це нагадувало часи коронавірусу. Порожній стадіон, на якому можна було почути лише рев Хейна Ванхазебрука і іноді також гендиректора Мішеля Лувагі, виглядав досить дивно. Небагатьох вболівальників, а зайнятими виявилися не більше 250 місць, їм вдалося заглушити. Ось що ви отримуєте, коли українській команді доводиться проводити домашні матчі в Польщі. Ця відсутність атмосфери не веде до класного футболу. Гостріше, треба було, гостріше – і Зорі, і Генту», – пише газета.  

Voetbal Primeur

«Гент не зміг перемогти в матчі з епохи «коронавірусу»: «Стадіон був порожнім...», – констатує Voetbal Primeur. 

«Гент напівпогано розпочав свій груповий етап Ліги конференцій. Він вважався фаворитом у матчі проти луганської Зорі, але після невдалого першого тайму, трохи кращого другого виявилося недостатньо, щоб виграти – 1:1.

На стадіоні була досить моторошна атмосфера. Через війну в Україні Зоря не може проводити домашні матчі вдома, а змушена переїхати до польського Любліна. Уболівальників прийшло небагато…», – жалкує видання. 

Sporza

«Гент не зміг повністю зняти замок з українських дверей Зорі», – вражає порівнянням Sporza. 

«У статусі явного фаворита в групі B, Гент вирушив до Польщі на перший матч Ліги конференцій. Там на нього чекав український клуб Зоря (Луганськ), якому через війну довелося переїхати на домашні ігри в Польщі. На папері фаворит, звичайно, можливий варіант, але «буйволи» знову усвідомили, що футбол – це дивна гра.

Ключовий момент: після довгих спроб Гент нарешті вийшов вперед через годину після початку матчу. Найважче, здається, було зроблено, але через три хвилини «буйволи» дуже легко пропустили. Після цього Гент більше не знайшов дірку в українській стіні.

Гравець матчу: майже всі в Генті виступили нижче середнього, як і у Зорі. Виділявся лише один футболіст. Автор голу українців Герреро кілька разів був небезпечним і приніс очко своєму клубу», – підсумовує Sporza.

Тренер Бенфіки відверто висловився щодо невдалої гри українця Анатолія Трубіна в матчі Ліги чемпіонів

Лента новостей

Українські інтернет казино