Ліга конференцій. Зоря врятувалася у матчі з фаворитом групи В

21.09.2023 23:53

Луганська Зоря розпочала виступ у Лізі конференцій сезону-2023/24 з результативної нічиєї

Сьогодні у Любліні луганська Зоря приймала у 1-му турі групового раунду Ліги конференцій бельгійський Гент. Відзначимо, що наставник українців Валерій Кривенцов довірив місця у стартовому складі двом вочрашнім динамівцям – Болю та Яцику.

Перші 20 хвилин першого тайму пройшли майже без гострих моментів. після цього Гент, який володів беззаперечною територіальною перевагою, мав пару шансів, але на висоті був Турбаєвський або форвардам бельгійців бракувало влучності.

Після перерви номінальним гостям таки вдалося відкрити рахунок. На 67-й хвилині Уго Кьойперс трансформував флангову передачу в удар по центру воріт, з яким нашш голкіпер не впорався.

Втім за чотири хвилини приблизно у такій же ситауції опинився Герреро, який спрямував м'яч у нижній кут і відновив рівновагу – 1:1.

Ліга конференцій. Груповий раунд. Група В. 1 тур

Зоря (Україна) — Гент (Бельгія) — 1:1 (0:0)

Голи: Герреро (71) – Кьойперс (67).

Зоря: Турбаєвський, Снурніцин, Жордан, Боль, Кирюханцев, Вантух, Яцик, Антюх (Волошин, 77), Мишньов (Мічин, 77), Нагнойний (Венделл, 77), Герреро.

Гент: Руф, Торунаріга, Ватанабе, Кандусс, Фадіга (Фофана, 61), Браун (Самуаз, 77), Кумс, Де Сарт (Гандельман, 61), Геркенс (Юльсагер, 61), Тіссудалі, Кьойперс.

Попередження: Кирюханцев (86) – Де Сарт (57).

Маккабі Т-А (Ізраїль) — Брейдаблік (Ісландія) — 3:2 (3:1)

Голи: Макон (11), Зехаві (25), Бітон (32) — Ольсен (44, 55).

Свій наступний матч у Лізі конференцій Зоря проведе 5-го жовтня на виїзді з ісландським Брейдабліком.

Сім футбольних клубів увійшли до рейтингу найдорожчих спортивних клубів світу: порахував Forbes