Преса Бельгії: «Шахтар нас обікрав: Антверпен пережив справжній жах у Лізі чемпіонів»

05.10.2023 15:01

Бельгійська преса шокована результатом зустрічі між Антверпеном і Шахтарем у Лізі чемпіонів

Донецький Шахтар у виїзному матчі 2-го туру групового раунду Ліги чемпіонів здобув вольову перемогу над Антверпеном (3:2). Бельгійські ЗМІ вважають цю поразку більш болючою, ніж 0:5 від Барселони.

Nieuwsblad

«Драма у чотирьох діях, або що пішло не так в Антверпені? Це навряд чи можна зрозуміти», – розгублено констатує Nieuwsblad.

«Видовище на Босуїл Арені і жахливий результат для Антверпена. Він заслужено вів у рахунку 2:0 проти Шахтаря, але був розбитий після перерви. Бутез помилився, Алдервейрелд не реалізував пенальті: так, це був такий вечір. Драма у чотирьох діях», – пише бельгійське видання.

Sporza

«Жах для Антверпена: поразка 2:3 після камбеку, помилка Бутеза та промах Алдервейрелда з пенальті», – констатує Sporza.

«Який жах! Антверпен виглядав впевненим у перемозі у своєму другому матчі Ліги чемпіонів проти донецького Шахтаря після того, як пішов на перерву з подвійною перевагою. Але що сталося потім?

«Червоні» швидко пропустили перший гол, а згодом і другий – 2:2. Незрозуміла помилка воротаря Жана Бутеза спричинила нову драму, а потім Тобі Алдервейрелд промахнувся з пенальті на 97-й хвилині. Стадіон, крім божевільних українців у виїзному секторі секції, був приголомшений. Щасливий сон повністю перетворився на нічний жах», – шокований медіапортал.

Voetbal 24

«Гейсенс і Овермарс шоковані: «Антверпен пограбували в Лізі чемпіонів», – волає видання Voetbal 24.

«Антверпен розтринькав перевагу у два м'ячі в матчі проти донецького Шахтаря в Лізі чемпіонів через серію помилок, в якій головну роль зіграв голкіпер Жан Бутез. Він намагався уникнути кутового, але невдало штовхнув м'яч у ноги гравцю Шахтаря, що й призвело до переможного голу українців.

Однак перед цим голом виник конфлікт навколо нібито фолу Зубкова проти Овена Вейндала, який не був зафіксований. Арбітр зарахував гол без втручання VAR, а VAR лише перевірив, чи був м’яч за лінією воріт.  Таким чином, здається, що Антверпен все ж був позбавлений очка рішенням арбітра», – вважає газета.

Voetbal Primeur

«Уроки VP: Антверпен пережив щось більше, ніж психологічний удар після жахливого матчу проти Шахтаря», – вважає Voetbal Primeur.

«У середу Антверпен пережив справжній жах у Лізі чемпіонів. Незважаючи на початкову перевагу 2:0 проти донецького Шахтаря, він в підсумку програв – 2:3.

Поразку з рахунком 0:5 від Барселони ще можна якось виправдати. Але те, що сталося в середу в другому матчі групового етапу Ліги чемпіонів, зрозуміти набагато складніше. Реальність дуже сувора. Антверпен все ще без очок після двох матчів. З огляду на третє місце ми повинні були виграти в середу. Цього не сталося. Шанси залишитися до весни у Лізі Європи зазнали серйозного удару, а психологічний струс уже дуже болячий», – підсумовує Voetbal Primeur.

Єгор Назарина: «Від часу моїх виступів за Антверпен команда змінилася»