Єгор Назарина: «Від часу моїх виступів за Антверпен команда змінилася»

Аватар Володимир Сержан Володимир Сержан
520
0 голосів
Єгор Назарина: «Від часу моїх виступів за Антверпен команда змінилася»
назарина-шахтар

Півзахисник донецького Шахтаря Єгор Назарина поділився очікуваннями від поєдинку з бельгійським Антверпеном

Матч другого туру групового етапу Ліги чемпіонів Антверпен — Шахтар відбудеться 4 жовтня (початок — о 19:45 за київським часом). Напередодні своїми думками поділився Єгор Назарина, який раніше виступав за бельгійську команду. Слова півзахисника приводить офіційний сайт гірників.

— Єгоре, особисто ти досить непогано знаєш Антверпен. Що можеш сказати про суперника, які його сильні сторони? Можливо, навіть когось персонально відзначиш у складі цієї команди?

— Від часу, як я був у команді, вона змінилася, я би сказав, на 95 відсотків. Тому з теперішніх гравців я нікого не знаю, і тренера, звісно, теж не знаю. Усе, що я можу сказати, — це те, що ми дивилися та аналізували цього суперника. На нас очікує непроста і дуже важлива для нас гра.

— Як ситуація війни в Україні впливає на вас психологічно та морально? І як, незважаючи на все, вам вдається підтримувати свій професійний рівень та бути на висоті?

— Так, ситуація дійсно непроста — ми живемо у воюючій країні, граємо у футбол. Однак ми є професійними футболістами, тому захищаємо честь нашої країни на міжнародному рівні й дякуємо нашим Збройним силам за те, що маємо таку можливість. Ще раз скажу: це непросто, але ми зробимо все можливе, аби гідно представити нашу країну на європейській арені.

— Чи можна розглядати Антверпен як суперника, з яким Шахтар конкуруватиме за третє місце в групі? Як ви оцінюєте силу цієї команди?

— А чому за третє місце в групі? Ми провели тільки одну гру з Порту, у нас буде ще п’ять матчів. Тому вся боротьба в групі попереду.

— Як особисто для себе оцінюєш вересень? Адже в тебе був дебют у Лізі чемпіонів і за збірну України, і це виглядає як гарний відрізок.

— Так, був позитив: дебют за збірну, дебют у Лізі чемпіонів. Але було й чимало моментів негативних: це деякі результати, які хотілося би бачити кращими. Тому було багато позитиву, але був і негатив, який ми намагатимемося виправити.

— Як можеш порівняти склад Шахтаря до війни і теперішній? Що змінилося?

— Я не можу порівнювати склади, тому що мене не було в команді до війни. Але, як це видно навіть зі сторони, то команда стала молодшою, більше українських гравців. Це позитив для нашої країни.

Патрік ван Леувен: «Є трохи тиску, який мотивує на перемогу»