Англійські ЗМІ: «Україна сказала своє слово, а Англія не заслужила перемоги»

10.09.2023 15:02

Преса Англії дещо розчарована результатом вчорашнього матчу своєї команди з Україною

Фото УАФ

Збірна України у вчорашньому поєдинку кваліфікації Євро-2024 у групі С зіграла у Вроцлаві внічию з Англією (1:1). Англійські ЗМІ віддали належне нашій команді.

Daily Express

«Три зірки збірної Англії підвели Гарета Саутгейта, а Україна перервала нашу переможну серію», – зазначає Daily Express.

«Англія була далеко не найкращою в цьому матчі, але відігралася і врятувала нічию проти України (1:1). «Три леви» вже бачили рекордний результат у кваліфікації Євро-2024, але його не сталося після невтішного результату з Україною. Ця гра показала деякі тривожні ознаки для Саутгейта, який підніс сюрприз кількома цікавими виборами у стартовому складі», – вважає газета.

Daily Mail

«Англія втратила перші очки у відбірній групі Євро-2024», – констатує Daily Mail.

«Захисник Манчестер Сіті Кайл Уокер зрівняв рахунок, коли раніше зірка Арсеналу та талісман України Олександр Зінченко вивів господарів відкрив його.

Це був бравурний виступ України, який зустріли радісним святкуванням після фінального свистка. Це був і момент втечі від реальності, і акт непокори, коли національна команда взагалі була тут і водночас грала так добре, показуючи світові сам факт того, що Україна існує, продовжує боротися і може процвітати.

Наприкінці Гаррі Кейн запитував у арбітра, чи було зіграно всі чотири хвилини компенсованого часу. Він хотів перемоги. Але виграти не вдалося. І насправді – Англія цього не заслужила. Україна сказала своє слово!» – підкреслює видання.

Mirror

«Повільна Англія зіграла проти України внічию, оскільки зірки Гарета Саутгейта потьмяніли», – пише Mirror.

«Енергійна збірна України зіграла внічию 1:1 проти збірної Англії, яка була гіршою за свій номінальний рівень, і наблизилася до кваліфікації на чемпіонат Європи наступного літа.

З моменту, коли майже шість місяців тому маловідомий італійський нападник Матео Ретегі забив Джордану Пікфорду в Неаполі, Англія не пропускала п'ять з половиною годин ігрового часу. Так було до тих пір, поки знайомий гравець не перервав цю серію у Польщі.

Увійшовши до штрафного майданчика під час першої контратаки збірної України, Олександр Зінченко з легкістю завершив передачу Юхима Коноплі і викликав емоційне святкування стадіону. З точки зору збірної Англії, пропущений гол був нелогічним, що викликало дискусію між дуетом півзахисників Хендерсоном і Декланом Райсом, одноклубником Зінченка в Арсеналі», – відзначає медіапортал.

Evening Standard

«Блискуча передача Гаррі Кейна рятує важкувату Англію, але залишає питання для Гарета Саутгейта», – аналізує Evening Standard.

«У польському Вроцлаві, підтримана чудовим перфомансом вболівальників, Україна сповна скористалася нерішучістю гостей і повела, коли Зінченко з Арсеналу спокійно завершив флангову передачу Коноплі.

Однак Гаррі Кейн ще раз показав, що дебати щодо його ролі в збірній Англії є помилковими, оскільки саме передача капітана врятувала очко команді Гарета Саутгейта», – підсумовує видання.

Денис Гармаш: «Інколи виходило занадто емоційно, але інакше я просто не вмію»