Денис Гармаш: «Інколи виходило занадто емоційно, але інакше я просто не вмію»

09.09.2023 16:02
Категории: Новини

Колишній півзахисник київського Динамо Денис Гармаш попрощався з клубом після переходу в хорватський Осієк

Фото fcdynamo.com

Днями Денис Гармаш залишив Динамо на правах вільного агента і підписав контракт із хорватським Осієком. Хавбек попрощався з клубом, за який виступав із 2007 року.

«Майже все своє футбольне життя я провів у київському Динамо. Цей клуб став для мене справжнім домом, а люди, які в ньому працюють, стали моєю другою родиною.

Разом ми пережили багато подій, як перемог, так і поразок. Але кожного разу, коли ставало важко, я рухався вперед завдяки вболівальникам клубу. Саме їхня підтримка та довіра були моєю головною мотивацією виступів за Динамо.

Я дуже вдячний динамівським фанатам. Упевнений, що вони бачили та розуміли, що в кожній грі я віддавав усі сили для перемоги Динамо. Інколи це виходило занадто емоційно, але інакше я просто не вмію. Футбол — це пристрасть, емоції, боротьба та конкуренція. На шляху до динамівських перемог я був щирим та небайдужим гравцем, саме таким, як і наші вболівальники. Тому я завжди буду вдячним керівництву клубу та його президенту Ігорю Суркісу.

За часи в клубі я грав під керівництвом різних головних тренерів та асистентів. Дякую кожному з них за внесок у розвиток Динамо та мої успіхи.

Дякую всім партнерам, з ким я грав у складі команди, медичному штабу, адміністраторам та всім працівникам клубу. Бажаю вам перемог на футбольних полях України та Європи, а головне — миру в нашій країні. З повагою, Денис Гармаш», — приводить слова півзахисника офіційний сайт біло-синіх.

Уболівальники Динамо зробили однозначний вибір на користь воротаря

Лента новостей