«Працюють з чистого листа»: Поворознюк назвав мотивацію нинішніх арбітрів

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
53
0 голосів
«Працюють з чистого листа»: Поворознюк назвав мотивацію нинішніх арбітрів
Олександр Поворознюк. Фото: ФК Інгулець
Власник клубу Української Прем'єр-ліги Олександр Поворознюк поділився думками про роботу арбітрів після зміни керівництва нашої асоціації футболу.

Нині українські арбітри не запитують «Той дає стільки, той стільки. Скільки даєте ви?», говорять, що працюємо з чистого листа. Про це президент Інгульця Олександр Поворознюк сказав в інтерв'ю ютуб-каналу «BurBuzz».

«Раніше арбітри приїжджають і одразу говорять: «Той дає стільки, той дає стільки. Скільки даєте ви?» Судять, як вийде, а безпрограшна серія у них завжди в кишені. Не даєш – тебе просто прибивають. Зараз стала Монзуль, став Шевченко. Арбітри приїжджають і говорять: «Олександр Григорович, навіть не питайте ні за кого, ми нічого не скажемо. Все те, що було, – це в минулому, а зараз ми з чистого листа», - сказав Поворознюк.

Президент клубу вказав важливий фактор, що змінив мотивацію українських арбітрів.

«А що їх тоді мотивує зараз? Детектор брехні. Ви ж бачите, що судять зараз без проблем, судять те, що є. Дорікання завжди будуть. Арбітр – це та сама людина, і він має право на помилку. Але коли ти бачиш, що є реально упереджено – це різні речі. Зараз видно, що так, він може помилитися, але немає упередженості», — зазначив функціонер.
  • У підсумковій турнірній таблиці Першої ліги Інгулець посів перше місце, набравши 67 залікових балів (відрив від Карпат склад два очки).
  • В сезоні 2024/25 років клуб з Петрового знову виступатиме в Українській Прем’єр-лізі.