Помилка Зінченка коштувала Арсеналу перемоги в матчі першості Англії

23.12.2023 21:27

Український універсал Олександр Зінченко не допоміг Арсеналу здобути перемогу в поєдинку англійської Прем'єр-ліги

В центральному матчі 18-го туру чемпіонату Англії Арсенал Зінченка на виїзді зустрівся з Ліверпулем. Головний тренер «канонірів» Мікель Артета довірив українцю місце у стартовому складі.

Гості повели вже на 4-й хвилині після влучного удару головою Габріела. Однак на 29-й хвилині прикрої помилки припустився саме Зінченко. Спочатку Трент Александер-Арнольд закинув передачу на Салаха за комір українцю, а потім той же Салах легко переграв нашого співвітчизника у штрафному лондонців і пробив у дев'ятку.

1:1 – з таким рахунком матч і завершмвся. Арсенал набрав 40 очок і вийшов на чисте перше місце. У Ліверпуля і Астон Вілли по 39 пунктів.

Чемпіонат Англії. Прем'єр-ліга. 18 тур

Ліверпуль – Арсенал – 1:1 (1:1)

Голи: Салах (29) – Габріел (4).

Мадридський Реал Луніна в останній момент зіпсував різдвяний настрій Циганкову та Довбику: подробиці