Полісся знову програло та продовжило невдалу серію

09.03.2024 17:45

У межах 20-го туру УПЛ житомирське Полісся на власному полі поступилося Олександрії

Фото polissyafc.com

Підопічні Юрія Калитвинцева невдало розпочали весняну частину сезону й почали опускатися в турнірній таблиці. Не змогло Полісся переламати невдалу тенденцію і в домашній грі з Олександрією.

На початку матчу гостей вивів уперед Михайленко, головою замкнувши подачу сина тренера господарів — Владислава. Житомирці зуміли відігратися лише в середині другого тайму, коли Козак реалізував пенальті, зароблений Тейлором.

Проте на 77-й хвилині Шулянський знову вивів уперед Олександрію. Невдовзі вже гостей від пропущеного гола виручила поперечина. Затим підвів господарів Тейлор, отримавши друге попередження.

У більшості містяни зуміли зберегти виграшний результат — 2:1. Тож Полісся поступається вдруге поспіль і не знає перемог уже протягом шести поєдинків УПЛ.