Полісся завдяки шедевру Смолякова здолало Ворсклу: житомирська команда очолила турнірну таблицю УПЛ

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
59
1 голос
Богдан Михайліченко та Ібрагім Кане. Фото: ФК Полісся
Житомирське Полісся святкувало домашню перемогу над полтавською Ворсклою у межах дев’ятого туру Української Прем’єр-ліги сезону-2024/25 років. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь команди Імада Ашура.

Полісся святкувало перемогу над Ворсклою – гра завершилася з рахунком 2:1. У першому таймі гри команди обмінялися забитими м’ячами. Спершу Луіфер сповна скористався передачею Назаренка і відкрив рахунок. А на сороковій хвилині протистояння легіонер Ворскли Кане передачу Пердути втілив у забитий гол.

ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ ПОЛІССЯ – ВОРСКЛА

Після перерви житомирській команді вдалося вдруге вийти вперед: Смоляков забив гарний удар, підібравши м’яч в опорній зоні.

У наступному турі чемпіонату України, 19 жовтня, Ворскла на виїзді зустрінеться з Олександрією (початок гри – о 13:00), а того дня Полісся прийме Лівий берег (початок поєдинку – о 18:00).