«Поки розказувати не хочу, ну це цирк»: Президент клубу УПЛ — про призначення тренера, що не відбулося

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
116
1 голос
«Поки розказувати не хочу, ну це цирк»: Президент клубу УПЛ — про призначення тренера, що не відбулося
Олександр Поворознюк. Фото: ФК Інгулець
Президент клубу Української Прем'єр-ліги Олександр Поворознюк вперше зіштовхнувся з таким призначенням головного тренера і ще має переварити всю ту історію.

Президент Інгульця Олександр Поворознюк нині не бажає розповідати про призначення Желько Любеновича на посаду головного тренера.

«Чому з Любеновичем не вийшло - я оголосив про його призначення, а він спростував? Колись розкажу, то вся Україна ох..є. Пока розказувать не хочу. Ну це цирк. Я в футболі з таким зіштовхнувся вперше, до сих пор не можу все це переварить», — заявив Поворознюк в інтерв'ю сайту Sport-express.ua

Функціонер розповів про домовленості з президентом Миная Валерієм Пересоляком.

«А що я йому [Пересоляку — прим.] буду висказувать? Він свою обіцянку виконав, відпустив його без проблем. В мене є хороша історія на цю тему. Знав я одного бригадира. Приходжу якось до  нього в гості, а його жінки немає, кажу: «А де дружина?». Він відповідає: «Та оце пішла корову доїть та осталась в одного фермера ночувать». Я питаю: «І часто таке буває?». — «Та пару раз на рік». Така сама х...я і з Любеновичем. Валєра уже його відправив, ми домовились, а тут він приходить назад», — зазначив президент Інгульця.

  • У підсумковій турнірній таблиці Першої ліги Інгулець посів перше місце, набравши 67 залікових балів (відрив від Карпат склад два очки).
  • В сезоні 2024/25 років клуб з Петрового знову виступатиме в Українській Прем’єр-лізі.