Подав у відставку одразу після поразки: Скрипник полишив Металіст 1925

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
3706
2 голоси
Віктор Скрипник. Фото: ФК Металіст 1925
Історія співпраці Віктора Скрипнка та харківського Металіста 1925 схоже добігла до завершення. Сторони вийшли розійтись образу після вильоту команди з «Турніру чотирьох».

Сьогодні, 26 липня, харківський Металіст завітав у гості до Лівого берега, де поступився (1:1, 4:5 по пен.) у півфінальному матчі «Турніру чотирьох» за вихід в УПЛ.

Спочатку київській команді вдалося відзначитися голом у роздягальню на 45+1 хвилині, завдяки точному удару від Владислава Войцеховського на 45+1 хвилині. Харків’яни ж зрівняли становище уже в компенсований час.

Настав час серії пенальті, де кращими вибули гравці домашньої команди. Після закінчення матчу головний тренер Металіста 1925 Віктор Скрипник подав у відставку. Про це повідомив ведучий УПЛ ТБ Володимир Звєров.

• Харківський клуб оголосив про призначення 54-річного українського спеціаліста 20 грудня минулого року. До цього він тренував Ворсклу.
  • Раніше Скрипник також тренував бременський Вердер, латвійську Ригу та луганську Зорю;
  • В минулому сезоні харків'яни посіли 16-те місце в турнірній таблиці Прем'єр-ліги, набравши всього 23 залікові пункти.