Півзахисник Динамо: «До гри ми навіть не знали про ювілей Луческу»

Аватар Володимир Сержан Володимир Сержан
1334
0 голосів
Півзахисник Динамо: «До гри ми навіть не знали про ювілей Луческу»
назар-волошин-динамо

Півзахисник київського Динамо Назар Волошин прокоментував перемогу над Львовом у 19-му турі УПЛ. Його слова приводить офіційний сайт біло-синіх.

— Які враження у вас залишилися після гри зі Львовом? Що виходило, а що ні?

— Враження після матчу залишилися хороші, позитивні, тому що ми перемогли та здобули три очки. А з приводу того, що у нас не вийшло, скажуть тренери.

— Зазвичай матчі після паузи, пов’язаної з поєдинками збірних команд, даються важко, тим важливіше було здобути перемогу?

— Так, було трошки важко, але ми змогли перелаштуватися та показати хороший, якісний футбол. Ми маємо постійно перемагати та здобувати якнайбільше очок незалежно від обставин.

— Чи не заспокоював той факт, що суперник перебував на останній сходинці в турнірній таблиці? Чи не думали про те, що перемогу здобудете легко?

— Ні, ми не дивимося перед матчем, хто із суперників на якому місці перебуває. Кожна команда в УПЛ б’ється і теж хоче перемагати. Тому всі наші суперники завжди мотивовані, особливо на матчі проти Динамо.

— Динамо створило багато небезпечних моментів протягом матчу, і здавалося, що рахунок мав бути більшим. Два забитих м’ячі не повною мірою відображають вашу перевагу на полі?

— Так, дійсно, у нас було багато моментів, але я думаю, не має значення скільки ми забили голів, — головне, що перемогли, це найважливіше. Як кажуть, достатньо забити на один м’яч більше, ніж суперник.

— Динамо теж потроху змінюється, до основного складу все частіше залучаються молоді гравці, наприклад, дебютував Яцик, раніше — ви, Царенко та Дячук. Як проходить процес адаптації, чи повністю вже звикли до вимог у першій команді?

— Можу сказати, що процес адаптації ще триває, він не проходить швидко, потрібен час, щоб повністю освоїтися. А щодо Яцика, вітаю його з дебютом і бажаю подальших успіхів у складі команди.

— Мірча Луческу на прес-конференції відзначив важке поле. Чи не було рішення провести поєдинок на стадіоні СКІФ спробою суперника нівелювати перевагу Динамо в техніці та комбінаційній грі?

— Так, поле, дійсно, було не в дуже хорошому стані, але не буду оригінальним, сказавши, що воно однаково важке і для нас, і для суперника.

— Це був 100-й матч Луческу на чолі Динамо, чи особливо приємно здобути перемогу в ювілейному поєдинку наставника?

— Насправді, до гри ми навіть не знали, що поєдинок зі Львовом буде 100-м для Мірчі Луческу, але після матчу побачили новину про це, і, звісно, стало ще приємніше.

Мірча Луческу заговорив про можливість свого уходу з київського Динамо: дуже гаряче