Після поразки від України у фіналі плей-оф відбору Євро-2024 тренер Ісландії дав волю емоціям: що сталося

27.03.2024 09:02

Після фінального матчу плей-оф відбору Євро-2024 Україна — Ісландія, в якому наша команда перемогла — 2:1, своїми думками про гру зі ЗМІ поділився головний тренер суперника Оге Гарейде.

«Ми почувалися добре після першого тайму, але по перерві все пішло шкереберть. Непотрібний гол, навала суперника… Так, ми отримали можливість для контратак, але через невдале розташування, натомість, отримували контратаки на свої ворота.

Мені здалося, що у заключній частині матчу команда втомилася, але все одно мала шанс. Ми тиснули, мали моменти, але не забили.

Можливо, все вирішила більша глибина складу суперника. Але це нормально, коли йдеться про таку велику націю, як українці.

Чи здивував мене чимось опонент? Ні, не дуже. Ми знали, в чому їхня сильна сторона. Ліворуч в них були футболісти англійської Прем’єр-ліги. У центрі — Шахтаря, а це завжди якість. В цілому, я задоволений діями своєї команди, але, звісно, не результатом», — зокрема заявив Гарейде.