Олександр Зінченко вшкварив гірку правду після матчу з Італією у відборі Євро-2024: що відбувається

Аватар Олександр Кудря Олександр Кудря
5976
судаков-зінченко-іт1-min

Один із лідерів збірної України Олександр Зінченко прокоментував поразку нашої команди від Італії у виїзному матчі відбору Євро-2024 (1:2). Про це інформує вЗБІРНА.

«Якщо бути чесним, то італійці повністю переграли нас. І за результатом, і за грою. Чому ми наприкінці другого тайму почали грати краще, ніж до цього? Я гадаю, це тільки тому, що італійці вже хотіли зберегти результат і вони трошки відійшли вниз і, думаю, вони теж трохи втомилися.

Італія — це топ-збірна, гравці, якої виступають у топ-клубах мають дуже великий досвід, гравці, які люблять грати у футбол. Це видно, коли вони комбінують з м’ячем, пасують між собою. Коли ти граєш з таким задоволенням, ти навіть не помічаєш того, що твій суперник дуже багато бігає і втомлюється.

Це те, що трапилося з нами. Ми сьогодні дуже багато витратили сил у першому таймі, бігали. Але, на жаль, нам не вдалося знайти свою гру у першому таймі, та і в другому, думаю, теж. Ми знали, що дуже важко буде грати на цьому стадіоні, підтримка італійців була дуже хорошою. Українців теж було дуже багато, але я вважаю, що сьогодні ми їх трошки підвели», — між іншим заявив Зінченко.