Втретє поспіль! Евертону Миколенка знову не вистачило сил для перемоги

30.08.2022 23:55

Український захисник Віталій Миколенко допоміг Евертону здобути ще одне очко в нинішньому чемпіонаті Англії

Евертон Віталія Миколенка в гостьовому поєдинку 5-го туру першості Англії зустрічався з Лідсом. Українець вийшов у стартовому складі «ірисок» і відіграв увесь матч.

Вже на 5-й хвилині українець відзначився чудовою розрізною передачею на Тома Девіса, однак той заліз у офсайд. Через 12-ть хвилин гості вийшли вперед і досить довго утрисували перевагу, однак у другому таймі Лідс зумів відігратися – 1:1.

Це вже третя поспіль нічия підопічних Френка Лемпарда з таким рахунком. Раніше вони так зіграли з Брентфордом та Ноттінгем Форестом.