Пенальті Зінченка, жовта Забарного, відсутність Мудрика: як зіграли українці в матчах клубів АПЛ у турне в США

Аватар Кирило Паршаков Кирило Паршаков
19013
13 голосів
Олександр Зінченко та Михайло Мудрик. Фото: Google
Челсі зіграв внічию 2:2 з Рексгемом за відсутності Мудрика протягом поєдинку. Арсенал Зінченка переміг Борнмут Забарного у серії післяматчевих пенальті.

Сьогодні, 25 липня, Челсі, Борнмут та Арсенал в рамках предсезонного турне по США зіграли свої товариські поєдинки.

Челсі провів спаринг із Рексгемом з Уельсу. Матч завершився результативною нічиєю 2:2, перший з яких забив конкурент за позицією Михайла Мудрика – Крістофер Нкунку. Сам український вінгер синіх на полі не виходив.

Товариський матч

Челсі – Рексгем – 2:2

Голи: Нкунку, 35, Угочукву, 82 – Болтон, 58, Мерріотт, 71.

Арсенал зустрічався з Борнмутом.

Гра в основний час скінчилась внічию 1:1. В серії післяматчевих пенальті з рахунком 5:4 сильнішими опинились «гармаші».

Олександр Зінченко посилив склад Арсенала на 62-ій хвилині. За цей час на полі він виконав 17 із 17 точних передач та забив свій удар у серії післяматчевих 11-метрових. Від порталу SofaScore 27-річний лівий захисник отримав оцінку 6,6.

За Борнмут у стартовому складі вийшов Ілля Забарний. 21-річний оборонець зіграв повний матч, зробив два виноси м'яча та чотири відбори, виграв шість з тринадцяти єдиноборств, чотири рази порушив правила та на 33-ій хвилині матчу отримав попередження. Післяматчевий пенальті українець не бив. Від порталу SofaScore Забарний отримав оцінку 6,9.

Арсенал – Борнмут – 1:1 (пен. 5:4)

Голи: Вієйра, 18 – Семеніо, 73.

• Протягом сезону 2023/2024 Михайло Мудрик зіграв 41 поєдинок, забив сім м'ячів і зробив дві результативні передачі.
  • У минулій кампанії Олександр Зінченко зіграв 35 матчів за Арсенал, в яких йому вдалось відзначитись одним голом та двома результативними передачами.
  • У сезоні 2023/2024 років Ілля Забарний провів 42 матчі за Борнмут у всіх турнірах та був визнаний гравцем сезону в клубі.