Останній матч американського туру завершився для Миколенка і його Евертона неприємностями

Аватар Андрій Кругляк Андрій Кругляк
3150
Виталий Миколенко 4

Захисник збірної України Віталій Миколенко взяв участь у матчі його Евертона з Міннесотою Юнайтед

Англійський Евертон сьогодні вночі провів у США товариський матч з командою MLS Міннесота Юнайтед. Це був останній поєдинок підопічних Френка Лемпарда у їхньому заокеанському турі і оптимізму ангійцям він не додав.

«Іриски» поступилися з рахунком 0:4, пропустивши три м'ячі вже в першому таймі. Саме в ньому зіграв і Віталій Миколенко, якого відразу по перерві замінив Хосе Рондон.

Товариський матч

Міннесота Юнайтед – Евертон – 4:0 (3:0)

Голи: Рейносо (18, з пенальті), Тарковський (32, автогол), Амарілья (36), Данладі (78).

Нагадаємо, що 29 липня Евертон на стадіоні Гудісон Парк зіграє спаринг з київським Динамо.