Олімпіакос з Яремчуком переграв Волос: як українець дебютував у чемпіонаті Греції

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
1449
1 голос
Роман Яремчук. Фото: ФК Олімпіакос
У першому турі чемпіонату Греції Олімпіакос, до складу якого влітку перебрався нападник збірної України Роман Яремчук, на виїзді у більшості переграв Волос.

Олімпіакос святкував перемогу з рахунком 2:0. У першому таймі гри бразилець Родіней вивів вперед Олімпіакос. А згодом Волос залишився у меншості: Вільяфаньєс отримав два попередження за три хвилини. Граючи у більшості, Олімпіакос забив ще одного разу. На 73-й хвилині з передачі Велде відзначився Масурас.

Українець Роман Яремчук поєдинок починав на лаві запасних і вийшов на заміну замість Шикінью на 81-й хвилині поєдинку. Результативними діями він не відзначився.

У наступному турі, 26 серпня, Олімпіакос вдома зіграє з Каллетією (початок – о 20:30).

Чемпіонат Греції

1 тур, 17 серпня

Волос – Олімпіакос 0:2 (0:1)

Голи: Родіней, 13; Масурас, 73

• Минулого сезону Яремчук виступав за іспанську Валенсію на правах оренди. Права на гравця належали Брюгге.
  • У сезоні 2023/2024 Роман зіграв за «кажанів» 25 поєдинків та забив три м’ячі в Прімері.
  • Яремчук у складі збірної України провів 53 гри, забив 16 голів.
  • Минулого сезону Олімпіакос став переможцем Ліги конференцій. У наступній кампанії команда Хосе Луїса Менділібара гратиме в основному раунді Ліги Європи.
  • Олімпіакос у чемпіонаті Греції сезону 2023/24 років посів третє місце (набрав 74 очка), вперед пропустивши ПАОК та АЕК.