Олімпіакос з Яремчуком переграв Аріс: як зіграв українець у спарингу

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
573
1 голос
Роман Яремчук. Фото: ФК Олімпіакос
У рамках підготовки до наступного футбольного сезону грецький Олімпіакос, до складу якого влітку перебрався нападник збірної України Роман Яремчук, переграв Аріс у контрольному матчі.

Олімпіакос святкував перемогу з рахунком 4:2. Ще у середині першого тайму команда українці видала результативні сім хвилин, забивши три голи. У другому таймі Аріс відіграв два голи. А наприкінці зустрічі встановив остаточний рахунок зустрічі 4:2.

Українець Роман Яремчук вийшов у стартовому складі та був замінений на 61-й хвилині поєдинку. Результативними діями він не відзначився.

В грецькій Суперлізі Олімпіакос стартує 17 серпня виїзним матчем з Волосом (початок – о 20:00).

Контрольний матч

Аріс – Олімпіакос 2:4 (0:3)

Голи: Бенгтссон, 78; Саво, 84 – Еббі, 16; Велде, 21; Біель, 23; Бакулас, 89

• Минулого сезону Яремчук виступав за іспанську Валенсію на правах оренди. Права на гравця належали Брюгге.
  • У сезоні 2023/2024 Роман зіграв за «кажанів» 25 поєдинків та забив три м’ячі в Прімері.
  • Яремчук у складі збірної України провів 53 гри, забив 16 голів.
  • Минулого сезону Олімпіакос став переможцем Ліги конференцій, обігравши в овертаймі фінального матчу турецький Фенербахче (1:0). У наступній кампанії команда Хосе Луїса Менділібара гратиме в основному раунді Ліги Європи.
  • Олімпіакос у чемпіонаті Греції сезону 2023/24 років посів третє місце (набрав 74 очка), вперед пропустивши ПАОК та АЕК.