Олімпіакос з Яремчуком не переграв Левадікос: українець не має довіри від тренера

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
41
2 голоси
Роман Яремчук. Фото: ФК Олімпіакос
У восьмому турі чемпіонату Греції Олімпіакос, до складу якого влітку перебрався нападник збірної України Роман Яремчук, вдома зіграв внічию з Левадіакосом – 2:2.

Олімпіакос вдома зіграв внічию з Левадіакосом – 2:2. У першому таймі гри Олімпіакос вів у рахунку 2:0. Наприкінці тайму гості завдяки реалізованому пенальті один гол відіграли. У другому таймі поєдинку Левадіакос уникнув поразки.

Українець Роман Яремчук поєдинок починав на лаві запасних і вийшов на заміну замість Масураса аж на 85-й хвилині поєдинку. Результативними діями він не відзначився.

За близько 11-ти хвилин ігрового часу Роман встиг лише двічі торкнутися м'яча: завдати удару по воротах та віддати неточний пас. Також програв 4 верхові єдиноборства. Аналітичний портал Sofascore оцінив виступ Яремчука у 6,6 бала.

Чемпіонат Греції

Восьмий тур, 20 жовтня

Олімпіакос – Левадіакос – 2:2 (2:1)

Голи: Шикінью, 4; Ель-Каабі, 21 (пен) – Ожболт, 45+1 (пен); Янніотас, 51

• Яремчук у складі збірної України провів 57 ігор, забив 16 голів.
  • Роман на чемпіонаті Європи-2024 у складі збірної України зіграв три поєдинки, забив один гол.
  • Transfermarkt оцінює українця у 3,5 мільйона євро.