Олександрія під проливним дощем видряпала перемогу у Вереса

Аватар Андрій Кругляк Андрій Кругляк
267
верес-олекс-28-тур

Олександрія під проливним дощем змогла перервати свою серію невдач у чемпіонаті України

Олександрія на домашньому стадіоні в матчі 14-го туру чемпіонату України приймала Верес.

Перший тайм проходив під акомпанімент нескінченного дощу, який перетворив поле на свого роду басейн. У ватерполі кращих не виявилося, не допоміг навіть пенальті у ворота Вереса. Когут парирував удар Джевані.

Після перервм злива вгамувалася і цим краше скористалися господарі. Вмрішальний м'яч на 82-й хвилині забив Безерра – 1:0.

Олександрія з 13-ма очкама посідає 12 сходинку у турнірній таблиці, а Верес із вісьмома на передостанньому місці.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 14 тур

Олександрія – Верес – 1:0 (0:0)

Гол: Безерра (82).

Олександрія: Шевченко, Копина, Логінов, Савченко, Скорко, Плакса (Кравченко, 87), Шостак, Сігеєв (Кулаковський, 69), Шулянський (Базаєв, 90+2), Погорілий (Кулаков, 69), Джевані (Безерра, 69).

Верес: Когут, Вовченко (Шевченко, 67), Жуліо Сезар, Курко, Балан, Кучеренко, Кухарук (Світюха, 89), В. Шарай (Ковалюк, 89), Яго (Блізніченко, 80), Шестаков, Гайдучик (Гакман, 80).

Попередження: Логінов (40), Шостак (43), Скорко (57) – Жуліо Сезар (27), Вовченко (62), Яго (71), Балан (85).

На 21-й хвилині Джевані (Олександрія) не реалізував пенальті (воротар).

В наступному турі Олександрія на виїзді зіграє з Оболонню, а Верес прийматиме Металіст 1925.

Перемога Шахтаря над Барселоною в Лізі чемпіонів врятувала Україну: офіційна інформація з УЄФА