Олександрія вдома переграла Лівий берег: підопічні Ротаня повернулися на перше місце

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
64
1 голос
Автор першого забитого голу Кампос. Фото: ФК Олександрія
Олександрія вдома святкувала перемогу над Лівим берегом у межах сьомого туру Української Прем’єр-ліги сезону-2024/25 років. Гра завершилася з рахунком 2:0 на користь клубу з Кіровоградщини.

У першому таймі зустрічі господарі володіли територіальною та ігровою перевагою, але не зуміли її втілити у забитий гол. А наприкінці тайму гості залишилися у меншості: Сухоручко отримав друге попередження і червону картку.

ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ ОЛЕКСАНДРІЯ – ЛІВИЙ БЕРЕГ

Після перерви гравці олександрійської команди забили два голи та святкували домашню перемогу. Забитими м’ячами відзначилися центральні захисники Олександрія Кампос та Шабанов.

У наступному турі чемпіонату України, 28 вересня, Олександрія завітає у гості до Кривбасу (початок гри – о 13:00), а Лівий берег наступного дня прийме Динамо (початок поєдинку – о 18:00).

Українська Прем’єр-ліга-2024/25

7 тур, 21 вересня

Олександрія – Лівий берег – 2:0 (0:0)

Голи: Кампос, 53; Шабанов, 68

• Олександрія з 16-а балами повернулася на першу сходинку в турнірній таблиці УПЛ.
  • Після звітного матчу Лівий берег має шість очок та посідає 12 місце в УПЛ.