Олександрія подарувала Вересу один пункт для боротьби за виживання

24.05.2023 17:06

У межах 28-го туру чемпіонату України рівненський Верес на власному полі зіграв унічию з Олександрією

Фото nkveres.com

Обидві команди мали мотивацію на гру, адже Верес відчайдушно бореться за виживання, а Олександрія ще не гарантувала собі п’яту сходинку.

Гості розпочали матч значно краще і швидко здобули суттєву перевагу. Спершу Ковалець із допомогою рикошету відкрив рахунок, затим він же тонким пасом розрізав оборону суперників, а Михайленко завершив класним ударом у ближній. На 26-й хвилині Верес скоротив відставання — Гайдучик увірвався до штрафного, скинув назад, а Кльоц ударом другим темпом переграв Шевченка.

По перерві Олександрія втратила перевагу в рахунку — після подачі корнера м’яч відлетів до Вовченка, а той ударом із розвороту поцілив у дальній кут. До завершення зустрічі обидві команди мали по моменту, однак у підсумку задовольнилися нічиєю — 2:2.

УПЛ. 28-й тур

Верес Олександрія 2:2 (1:2)

Голи: Кльоц (26, Гайдучик), Вовченко (55, Балан) — Ковалець (10, Сігеєв), Михайленко (17, Ковалець).

Верес: Когут, Балан, Курко (Маткобожик, 84), Вовченко, Гагун, Кльоц, Кучеров, Блізніченко (Дахновський, 81), Лебеденко (С. Шарай, 46), Г. Пасіч (В. Шарай, 73), Гайдучик (М. Шестаков, 73).

Олександрія: Шевченко, Копина, Бондаренко (Логінов, 45), Бабогло, Мірошніченко (Кобзар, 84), Михайленко, Рибалка (Шулянський, 84), Сігеєв, Ковалець, Кулаков (Кожушко, 46), Мустафаєв (Скорко, 57).

Попереджені: Балан (84) — Михайленко (90+2).