Гольова передача Зінченка допомогла Арсеналу побити суперника в чемпіонаті Англії (відео)

30.01.2024 23:26

Український універсал Олександр Зінченко записав на свій рахунок гольову передачу в чемпіонаті Англії

Арсенал Олександра Зінченка в гостьовому поєдинку 22-го туру чемпіонату Англії зустрічався з Ноттінгемом. Українець відіграв до другої компенсованої хвилини, відзначившись результативною передачею.

На 65-й хвилині Зінченко викинув м'яч на Габріеля Жезуса, який швидко переправив його у сітку з гострого кута – 1:0.

Сам поєдинок завершився перемогою Арсенала з рахунком 2:1. Підопічні Мікеля Артети набрали 46 очок і вийшли на чисте друге місце в турнірній таблиці.

Чемпіонат Англії. Прем'єр-ліга. 22 тур

Ноттінгем – Арсенал – 1:2 (0:0)

Голи: Авонії (89) – Жезус (65), Сака (72).

Ще у одному сьогоднішньому поєдинку в чемпіонаті Англії Евертон Віталія Миколенка на виїзді грав із Фулхемом. Наш співвітчизник провів на полі увесь час, не відзначившись результативними діями.

Утім, цього не досягли ні партнери, ані суперники – нульова нічия. Евертон має в активі 18 очок і посідає 18-ту сходинку в АПЛ.

Фулхем – Евертон – 0:0