Олександр Шовковський: «Дружні відносини закінчуються, коли виходиш на поле»

Аватар Володимир Сержан Володимир Сержан
2293
0 голосів
Олександр Шовковський: «Дружні відносини закінчуються, коли виходиш на поле»
шовк-динамо

Головний тренер київського Динамо Олександр Шовковський прокоментував вольову перемогу над Дніпром-1 (2:1) у межах 26-го туру УПЛ

«Перш за все, хотів би подякувати нашим захисникам і захисницям за те, що вони дають нам можливість виходити на поле й дарувати такі необхідні емоції, яких нам зараз не вистачає. У країні триває війна, вони боронять наші землі та роблять усе можливе для того, щоб наш футбол не зник. Тому ще раз їм уклін та подяка. Ми зі свого боку будемо їм допомагати всім, чим тільки зможемо.

Завжди матчі з Дніпром і Дніпром-1 дуже цікаві, завжди дуже непрості. Це тягнеться ще із часів, коли ми були в іншій країні. Завжди було цікаво, але й завжди було непросто. Так, наші клуби дружні між собою, але дружні відносини закінчуються, коли виходиш на футбольне поле.

Ми налаштовувалися на складний матч, розуміли, за рахунок чого грає наш суперник, говорили хлопцям, що доведеться виконувати багато бігової роботи, що багато доведеться терпіти, що маємо виконувати установку на гру, а також що ми маємо робити, щоб знайти свої моменти в атаці.

На жаль, пропустили необов’язковий гол, можна сказати, що подарували його супернику. Наші центральні захисники не мають права грати таким чином та дозволяти забивати в таких ситуаціях. Але я дякую всій команді, що вона зібралися, проявила характер, у кінці дотиснула суперника та вирвала перемогу», — наводить післяматчевий коментар Олександра Шовковського офіційний сайт Динамо.

Феєрверк у Черкасах: Шахтар створив неймовірну ситуацію