Феєрверк у Черкасах: Шахтар створив неймовірну ситуацію

Аватар Сергій Пількевич Сергій Пількевич
9302
0 голосів
Феєрверк у Черкасах: Шахтар створив неймовірну ситуацію
Судаков-тизер-1

Гірники вже були в курсі, що Динамо в Дніпрі здобуло вольову звитягу й їм, аби зберегти відрив від головного переслідувача, також сьогодні треба було перемагати.

Але можна було передбачити для донеччан доволі складне протистояння, бо черкащани набрали хід й готові були дати бій чемпіону, який в дебюті залишився без травмованого Бондаренка.

А на 20-й хвилині запам’ятався прохід Ейнела, але після його паса Наумець схибив з вигідної позиції. Гості вийшли вперед доволі неочікувано наприкінці першого тайму, коли Сікан скористався націленою переда чею Кевіна.

Після перерви гірники додали в інтенсивності й, високо зустрічаючи господарів, змусили їх помилитися, і Судаков удруге засмутив Кучеренка, знявши з порядку денного питання про переможця. Останнє слово було за Егіналду, який довів справу до розгрому. Шахтар впевнено випереджає Динамо й ще на крок став ближче до верхньої сходинки п’єдесталу пошани.

Прем»єр-ліга.26 тур

ЛНЗ — Шахтар — 0:3 (0:1)

Голи: Сікан (40), Судаков (63), Егіналду(90+2).

ЛНЗ: Кучеренко, Муравський, Саліху, Стасюк, Яшарі, Бар (Бойко, 62), Рибалка, Ейнел, Наумець (Насонов,72) Пасіч (Олійник, 87), Молло (Хобленко,46)

Шахтар: Різник, Бондар, Степаненко, Судаков, Зубков (Егіналду, 66), Сікан (Траоре, 66), Бондаренко (Марлон, 9), Матвієнко, Педріньйо, Конопля, Кевін (Швед, 88).

Попереджені: Яшарі (24), Ейнел (73) — Сікан(45+3).

27 квітня.Черкаси.Стадіон Черкаси-Арена.