Олександр Паляниця: «Для України це буде справжній виклик…»

Фото fcdynamo.com

Незважаючи на вторгнення росії в Україну, котре розпочалося 24 лютого й триває досі,наша країна намагається жити. Це стосується й футболу. В червні на полях Європи грала збірна України, а зараз вітчизняні клуби почали готуватися до нового сезону, старт якого запланований на 23 серпня.

Про перспективи змагань в УПЛ та конкуренцію в ній сайт zbirna.com. поспілкувався з авторитетними українськими фахівцями,поставивши їм декілька актуальних запитань. Взяв участь у нашому опитуванні й екс-нападник Карпат, Дніпра та національної збірної України Олександр ПАЛЯНИЦЯ.

— На вашу думку чи вдасться в Україні провести повноцінний чемпіонат?

— Я також дотримуюсь точки зору, що футбольний сезон в Україні треба розпочинати, але, знаєте, якось неспокійно на серці… Бо для України футбол під час воєнного стану — щось неймовірне, ось чому це буде справжній виклик, як для організаторів так і для учасників. Це буде виклик для всієї України. Сподіваюся, що врахують кожну дрібницю і тільки за  гарантій безпеки, буде дозволено розпочати чемпіонат. Хоча, відверто кажучи, від російського агресора всього можна чекати…

— Чи може майбутній сезон стати найнепередбачуванішим за часи незалежності?

— Ні, думаю, що лідируючим позиціям Динамо та Шахтаря ніхто не загрожує. Втім, більше конкретики з`явиться на початку серпня, коли стане відомо за яким принципом проходитиме чемпіонат, в яких містах чи навіть країнах відбуватимуться календарні поєдинки, як вирішуються кадрові питання.

— Наскільки сильно впаде рівень УПЛ у зв`язку з нинішньою ситуацією в країні?

— Рівень чемпіонату знизиться, але не критично. Я звернув увагу на те, що незважаючи на складне становище команди-учасниці знаходять можливість запрошувати навіть легіонерів. Ось тільки не впевнений, що ми станемо свідками відкриття нових футбольних талантів. Надто багато молодь втратила під час дуже тривалої паузи в УПЛ.

Василь МИХАЙЛОВ

Артем Федецький: «Мої фаворити чемпіонату — Динамо, Шахтар та Дніпро-1»

Лента новостей