Артем Федецький: «Мої фаворити чемпіонату — Динамо, Шахтар та Дніпро-1»

Аватар Сергій Дем'янчук Сергій Дем'янчук
812
0 голосів
Артем Федецький: «Мої фаворити чемпіонату — Динамо, Шахтар та Дніпро-1»
Федецкий-тизер
Фото fcdynamo.com

Незважаючи на вторгнення росії в Україну, яке розпочалося 24 лютого і триває досі, наша країна намагається жити. Це стосується й футболу. У червні на полях Європи грали збірні України, а зараз вітчизняні клуби почали готуватись до нового сезону, старт якого заплановано на 20 серпня.

Про перспективи змагань в УПЛ та конкуренцію в ній сайт zbirna.com поговорив з авторитетними українськими фахівцями, поставивши їм кілька актуальних питань. Взяв участь у нашому опитуванні екс-захисник Дніпра та збірної України Артем ФЕДЕЦЬКИЙ.

— На твою думку, чи вдасться в Україні провести повноцінний чемпіонат?

— Дуже хочеться на це сподіватися. Багато що залежатиме від подій, які відбуваються в нашій країні. Йде війна і ситуація може змінюватися щодня. Віритимемо в те, що керівництво УАФ разом із ЗСУ зробить так, що учасники змагань почуватимуться в безпеці. Наразі головне, щоб турнір стартував, адже це дуже важливо не лише для простих людей, а й для команд, які виступають у єврокубках, для збірних України.

— Чи може майбутній сезон стати найнепередбачуванішим за часи незалежності?

— Можливо, все, що завгодно. Важливо, щоби клуби не пропадали з футбольної карти країни. А щодо фаворитів, що, на мій погляд, трійка команд, які будуть задавати тон у чемпіонаті, —це Динамо, Шахтар та Дніпро-1.

— Наскільки сильно впаде рівень УПЛ у зв'язку із нинішньою ситуацією в країні?

— Безумовно, він буде нижчим, але в нашому випадку це не важливо. Такі нині реалії. Головне, щоб на високому рівні були заходи безпеки і чемпіонат таки стартував. А коли завершиться війна, я впевнений, що український футбол повернеться до своїх найкращих зразків.

Сергій ДЕМ'ЯНЧУК

Cергій Ященко: «Футболістам надважливо витримати психологічний тиск»