Олександр Кучер розповів про божевільню у грі з Колосом та винагороду за терпіння

Аватар Олександр Кудря Олександр Кудря
426
кучер

Головний тренер Дніпра-1 Олександр Кучер прокоментував підсумки переможного матчу проти ковалівського Колосу (2:1).

«Ми провели сьогодні два різних тайми. До перерви у нас не було десь концентрації і зібраності, через що дали багато шансів відзначитись команді суперника — вони забили гол, а могли забити ще більше, — цитує Кучера сайт дніпрян. — У першому таймі наші хлопці не були схожими на себе. Ми не можемо так виходити на гру і одразу припускатися стількох помилок, а повинні бути зібраними, сконцентрованими і агресивними.

Те, що було у першому таймі, то якась божевільня була.

Але у перерві ми переговорили, і у другому таймі команда вийшла із іншим настроєм — бігла вперед і не дала щось зробити супернику біля власних воріт. Найголовніше було, коли вже ми заб’ємо другий м’яч. Хлопці у цьому плані молодці — вони терпіли до кінця, і були нагороджені цим голом. Дуже важлива для нас перемога».