Олександр Караваєв: «У нас було й більше відставання від нашого конкурента»

Аватар Володимир Сержан Володимир Сержан
402
0 голосів
Олександр Караваєв: «У нас було й більше відставання від нашого конкурента»
карав-динамо

Універсал київського Динамо Олександр Караваєв поділився очікуваннями від поєдинку з Олександрією

У межах 23-го туру УПЛ біло-сині не зуміли обіграти ЛНЗ — 1:1. Попереду в Динамо виїзний поєдинок проти Олександрії, який відбудеться 13 квітня. Напередодні гри своїми думками поділився Олександр Караваєв, слова якого наводить офіційний сайт клубу.

— Звісно, після нічиї вдома з ЛНЗ почуваємося трохи пригніченими, але розуміємо, що у футболі таке буває. Попереду у нас ще є багато ігор, головне — зробити висновки із цього матчу, внести корективи та готуватися вже до наступного поєдинку. Розберемо минулу гру та будемо готуватися до Олександрії.

— Розкажіть, чому було присвячене тренування? Здалося, воно пройшло емоційно та з хорошим настроєм?

— Так, усе вірно. Тренування сприяло поверненню позитивних емоцій, ми зіграли міні-турнір. Це було потрібно для підняття настрою, щоб ми швидше перемикалися з минулого поєдинку на наступний. Лише через роботу кожного дня ми можемо удосконалюватися.

— Чи вже думаєте про майбутнього суперника?

— Так, із минулого матчу вже перемикаємося на наступний, потрібно зробити аналіз та забути про нічию, адже це вже історія. Найголовніша — кожна наступна гра, тому готуємося безпосередньо до Олександрії.

— Яке враження у вас залишилося після минулого матчу з Олександрією?

— Олександрія виглядала дуже сильно, коли її тренером був Володимир Шаран, потім наставник помінявся — команду очолив Юрій Гура. Тепер головним тренером став Руслан Ротань, і мені подобається, як Олександрія грає протягом усього цього часу, команда має свій стиль. Буває, у них дещо не виходить, але ми бачимо, що в нинішньому сезоні вони впевнено грають у свою гру, дотримуються структури.

Тому, думаю, нам буде дуже важко. Але команди, які хочуть грати у футбол і демонструють свою гру, а не лише думають про досягнення результату, якраз і подобаються. Тож очікую дуже серйозну та цікаву гру, адже, повторюся, наш суперник демонструє дуже пристойний футбол.

— Що спробуєте вдосконалити в грі Динамо, щоб у матчі з Олександрією уникнути неприємного сюрпризу у вигляді втрати очок, який був із ЛНЗ?

— Постараємося робити акцент на власну гру, на реалізацію моментів, не повторювати своїх помилок, адже знаємо, що були проблеми, які потрібно вирішити та уникати їх у майбутньому. А перш за все, підкреслю, це реалізація.

— Під керівництвом Олександра Шовковського Динамо не програло жодного матчу, це приємна тенденція?

— Так, це дуже добре, тому що результат завжди стоїть на першому місці, особливо для такої команди, як Динамо. уже після того, як результат забезпечений, потрібно поступово налагоджувати свою гру, що ми й будемо робити.

— У матчах, що залишилися до завершення чемпіонату, не можна допускати осічок?

— Ми казали про це ще давно. Восени був період, коли в нас було й більше відставання від нашого конкурента, потім воно скоротилося, потім очок було порівну. Завжди кажуть, що нам не можна робити помилок, що потрібно перемагати в кожному матчі. Ми все це розуміємо. Будемо виходити на поле і робити свою справу. Виходимо на кожну гру, щоб перемогти. Але це футбол, тут буває усяке.

Захисник Динамо: «Не радують нічиї в матчах із Вересом та ЛНЗ»