Олег Блохін подякував УАФ за те, що Україна навіть у війну залишається футбольною державою

30.12.2022 17:02
Категории: Новини

2022 рік, що минає, Україна закінчує з хорошими результатами не тільки на полі, а й на футбольно-дипломатичному фронті. Про це у коментарі Українським Новинам сказав видатний український футболіст, тренер, володар Золотого м'яча та нагороди Президента України Володимира Зеленського Національна легенда України Олег Блохін.

Фото УАФ

«Ми закінчуємо цей рік із гарними результатами, історичними досягненнями наших збірних та повною футбольною ізоляцією росіян.

Я вважаю, що це гідна відповідь агресору, яку дає і Українська асоціація футболу на чолі з Павелком та українська футбольна спільнота загалом.

Світова футбольна громадськість, як ми бачимо, в особі деяких функціонерів має необережність загравати з росіянами. Все це, їм здається, має бути схожим на аполітичність нібито їхньої позиції. Але обдурити українців, які на собі зазнають горе війни і при цьому ще примудряються усьому світу демонструвати свою неймовірну силу духу, — неможливо.

Всіма доступними футбольно-дипломатичними інструментами та каналами УАФ вдається впливати на світовий футбольний порядок денний. Наші заклики та вимоги щодо неприпустимості пом'якшення ставлення до російських команд почуті. І поки їхня країна вбиває наших людей, ми не повинні дозволити футболу повернуться в їхню терористичну державу», — сказав він.

Блохін додав, що вдячний всій команді УАФ за те, що попри війну, Україна залишається футбольною державою.

«Цей рік, я хочу виділити, попри все, ми прожили з національним чемпіонатом, з безліччю дитячих та юнацьких турнірів, з відмінними результатами юнацьких та молодіжних національних збірних, які всі вийшли на весняну частину. Це дорогого варте.

І моя величезна подяка всій команді УАФ за їхню працю та за те, що навіть у війну Україна залишається сильною, незламною футбольною державою», — зазначив легендарний український футболіст та тренер.

Лента новостей

Українські інтернет казино