Одеська бісова дюжина не стала фартовою для Полісся в чемпіонаті України

16.09.2023 17:35

Одеський Чорноморець з мінімальною перевагою на домашньому стадіоні здолав житомирське Полісся

Фото УПЛ

Якщо цього сезону Поліссю байдуже, де перемагати, то Чорноморець схиляв шальки терезів на свій бік лише в домашніх матчах. І хоча перевага рідних стін за відсутності  уболівальників мінімізується, але поки вдома підопічні Романа Григорчука виступають без втрат.

Ось і сьогодні все для них складалося вдало в поєдинку з «поліщуками». На 13-й хвилині Путря змусив сфолити Танковського і Васильєв влучним ударом відкрив рахунок. Надалі гості частіше контролювали м'яч, але перед перервою умови знову диктували одесити і гостей від неприємностей врятував Бойко, котрий парирував удари Бойчука та Шпорна.

На початку другого тайму вже Варакута продемонстрував добру реакцію після пострілу Грицука. Одесити не залишилися в боргую Небезпечно пробивав Дада, але Бойко був на висоті. Врешті-решт, Полісся не награло на нічию, а Чорноморець залишився вірний собі – 1:0.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 7 тур

Чорноморець – Полісся – 1:0 (1:0)

Гол: Васильєв (13)

Чорноморець: Варакута, Єрмаков, Гучек, Путря, Брагару, Васильєв, Кузик (Авагімян, 74), Шпорн, Штогрін, Ієде, Бойчук (Дада, 74).

Полісся: Бойко, Шабанов, Чоботенко, Смоляков, Кравченко, Танковський, Крушинський (Кушніренко, 46), Назаренко (Козак, 74), Янаков (Макуана, 46), Аріельсон (Грицук, 46), Будківський.

Попередження: Бойчук (66) – Шабанов (39), Смоляков (72), Бойко (81), Грицук (83), Танковський (90+1)

В наступному турі Чорноморець на виїзді зіграє з Олександрією, а Полісся прийматиме Минай.

Тренер Бенфіки відверто відповів на гостре запитання щодо воротаря збірної України: що відбувається