Нулі у вирішальному матчі: Україна набрала чотири очки, але вилетіла з Євро-2024

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
194
3 голоси
Руслан Малиновський проти Ваута Фаса. Фото: УЄФА
У середу, 26 червня, збірна Україги у Штутгарті зіграли вирішальний матч у групі на Євро-2024. Суперником стала грізна збірна Бельгії, яка до цього матчу теж не забезпечила собі місце у 1/8.
  • Усі команди у групі підійшли до третього туру з трьома очками й це перший такий випадок у історії Євро;
  • Україна посідала останнє місце у квартеті Е;
  • Команда Реброва перед поєдинком втратила Михайла Мудрика та Віктора Циганкова.

Поєдинок почався нервово. Бельгійці контролювали м'яч та мали чимало напівмоментів. Проте, у них не було настільки очивидних нагод як у збірної Словаччини на початку переможної для нас гри. Найбільшим моментом першого тайму стала нагода Романа Яремчука, який на 43 хвилині виходив на побачення з воротарем, але вирішив прострілювати на Довбика.

Занадто сильно. Після цього, під кінець тайму в підопічних Реброва було кілька непоганих нагод, однак - 0:0 після перших 45 хвилин гри.

Роман Яремчук проти Ваута Фаса. Фото: УЄФА

Після перерви обидва наставники обійшлись без замін. Тож другий тайм розпочався з ненадто активних дій. Щоправда, більше активностей було саме в українців. Але на 56 хвилині дискомфорт відчув Віталій Миколенко й на вимушену заміну вийшов Олександр Зінченко, а згодом бельгійці почали перехоплювати ініціативу.

На це відреагував Сергій Ребров, який на 70 хвилині випустив Ваната, Степаненка та Малиновського замість Шапаренка, Яремчука й Бражка. Це дало свої результати й з часом синьо-жовті почали мати трохи більше нагод.

Прекрасний шанс прийшов ні звідки, коли на 83 хвилині Руслан Малиновський закручував «сухий лист» - воротар виніс м'яч з лінії. Але попри усі старання, нікому з українців у цей вечір так і не вдалось переграти Куна Кастельса - 0:0.

Євро-2024. Група Е. Третій тур

Україна - Бельгія - 0:0

Підсумкова турнірна таблиця групи Е

В паралельній грі Румунія та Словаччина зіграли у нічию 1:1, тож з чотирьома очками Україна виявилась останньою у групі Е.