Німеччина врятувалась у матчі зі Швейцарією, Угорщина шокувала Шотландію: підсумкова турнірна таблиця групи А

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
3138
3 голоси
Гол Фюллькруга врятував Німеччину від поразки. Фото: УЄФА
Сьогодні, 23 червня, у третьому турі групового етапу чемпіонату Європи 2024-го року у групі А Швейцарія протистояла Німеччині, а Шотландія - Угорщині.

До звітних матчів збірні Німеччини та Швейцарії фактично гарантували собі вихід до плей-оф, а от з яких місць. Поразка швейцарців опускала на третє місце, але все ж вивела до плей-оф.

Але збірна Швейцарії вирішила не випробовувати долю і досить активно провела першу половину зустрічі. На 28-й хвилині зустрічі Ндоє вивів вперед Швейцарію. Але у компенсовані хвилини зустрічі німці зрівняли рахунок і виграли групу А.

👉ДИВИТИСЯ ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ ШВЕЙЦАРІЯ — НІМЕЧЧИНА👈

Шотландія та Угорщина при перемозі швейцарів (або нічиї) мали б в очній зустрічі визначати команду, що посяде третє місце. А от на цій позиції варто фінішувати з хорошою кількістю очок. Тож жодну з команд у матчі не влаштовувала нічия, яка фактично позбавляла продовження виступу на турнірі. Угроці вирвали перемогу — 1:0. Проявили характер і аж на 10-й компенсованій хвилині Чобот забив гол, що може вивести збірну Угорщини з третього місця до плей-оф турніру.

👉ДИВИТИСЯ ВІДЕО ГОЛУ В МАТЧІ ШОТЛАНДІЯ - УГОРЩИНА👈

Зазначимо, що у матчі Шотландія — Угорщина стався жахливий момент: нападник угорців Барнабаш Варга втратив свідомість після силової боротьби. Від перегляду відео виникає моторошне дежавю з Євро-2020 і втратою свідомості Крістіаном Еріксоном.