Нідерланди та Франція видали найнудніший матч на Євро-2024: подробиці гри та турнірна таблиця групи D

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
288
1 голос
Антуан Грізман та Вірджил ван Дейк. Фото: УЄФА
У поєдинку другого туру групового етапу на Євро-2024 Нідерланди та Франція не зуміли виявити сильнішого в очному протистоянні та розійшлися безгольовою нічиєю (0:0).
  • До матчу у Лейпцигу в останніх п'яти зустрічах між Нідерландами і Францією завжди забивалися голи в обох таймах.
  • Сьогоднішня гра в рамках другого туру групового турніру Євро-2024 стала 31 дуеллю помаранчевих та «галльських півнів»: 15 перемог Франції, 11 звитяг Нідерландів, чотири нічиї.
  • Нападник Нідерландів Коді Гакпо забив чотири голи в останніх чотирьох матчах групового етапу Євро до сьогодні.

Перший тайм поєдинку між Нідерландами і Францією попри досить атакувальну модель гри, як триколірних, так і помаранчевих голами не потішив. І попри п’ять ударів у площину воріт на дві команди (3:2) жоден з них результативним так і не став.

По перерві малюнок гри від обох команд особливо не змінився. Ініціативою поперемінно володіли, то голландці, то французи та до реальних гольових моментів справа ніяк не доходила аж поки не пальнув Хаві Сімонс. Але… після дуже тривалого перегляду ВАР, гол півзахисника Нідерландів та Лейпцига скасували. Причина – активний офсайд у Дензела Дюмфріса.

Тож, маємо першу «суху» нічию на цьогорічному Євро, найбільше від якої постраждала збірна Польщі. «Кадра» за тур до завершення групового етапу втратила навіть теоретичні шанси на вихід з групи.

Чемпіонат Європи 2024. Груповий етап

Нідерланди – Франція 0:0 (0:0)

Нагадаємо, що у першому поєдинку ігрового дня в рамках групи D  Австрія впевнено переграла Польщу (3:1).

• У наступній грі на груповій стадії Євро-2024, яка стане завершальною, голландці зіграють проти австрійців, а французи поміряються силами з поляками.
  • Обидва поєдинки відбудуться 25 червня.