Невдала серія українців триває: пропустили в 13 матчі на Євро поспіль

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
817
1 голос
Гол Шранца у ворота збірної України. Фото: УЄФА
Збірна України пропустила вже на 17-й хвилині матчу другого туру чемпіонату Європи-2024 проти команди Словаччини та продовжила неприємну серію.

Збірна України пропустила вже на 17-й хвилині матчу другого туру Євро-2024 проти команди Словаччини. Гол на рахунку Івана Шранца.

Таким чином, чорна серія збірної України на чемпіонатах Європи триває: наша команда пропускає вже в 13-му матчі на чемпіонатах Європи поспіль.

«Синьо-жовтим» не вдалося зберегти свої ворота в недоторканності в жодному зі своїх матчів на чемпіонатах Європи за всю історію виступів. Україна виступає вже в четвертому чемпіонаті Європи поспіль, починаючи з домашнього Євро-2012.

Нагадаємо, що у першому турі турніру збірна України програла Румунії (0:3), а Словаччина завдала поразки Бельгії (1:0). Після першого туру у турнірній таблиці групи Е Румунія та Словаччина мають по три очки, а Бельгія та Україна йдуть без набраних балів.