Ненад Лалатович розклав по полицях причини сенсаційної поразки його Зорі у стартовому турі УПЛ

30.07.2023 13:02

Головний тренер Зорі Ненад Лалатович прокоментував поразку в першому турі УПЛ від Руху (1:2).

«Вітаємо Рух з перемогою. Поки у нас були сили, ми грали у той футбол, у який хотіли. Ми високо атакували Рух, були близько до гравців суперника, діяли агресивно. Ми зрозуміли, що Рух буде грати високим пресингом.

Другий тайм розпочали теж добре. Був хороший момент, коли могли забивати другий гол. Якби реалізували цей момент, гру було б закрито.

Тиждень тому на наших тренуваннях було лише 15 гравців. Дуже багато футболістів приєдналися до нас лише тиждень тому, і не пройшли повноцінний збір. Рух був добре готовий фізично. В останні 30 хвилин зустрічі ми отримали непотрібні червону картку та два голи», — сказав наставник луганської команди.