Неймар долучився до компанії Пеле та Роналдо: подробиці з Катару

06.12.2022 18:02
Категории: Новини ЧC-2022

Нападник збірної Бразилії Неймар відзначився забитим голом на своєму третьому чемпіонаті світу в кар'єрі поспіль.

Фото ФІФА

До поточної світової першості в Катарі форвард ПСЖ підходив з показником у шість голів, які він провів на чемпіонатах світу 2014-го та 2018 років. До влучних ударів Неймар додав три результативні передачі.

Вийшовши у стартовому складі Селесао на матч першого туру проти Сербії (2:0), десятий номер збірної Бразилії був змушений залишити поле на 79-й хвилині. У форварда діагностували пошкодження зв'язки гомілкостопа, через яку той пропустив два наступних матчі команди Тіте в груповому раунді.

Відновившись після травми напередодні поєдинку 1/8 фіналу проти Південної Кореї (4:1), Неймар одразу повернувся до стартового складу бразильців, та вже на 13-й хвилині реалізував пенальті, забивши свій перший гол на турнірі.

Таким чином Неймар став усього третім бразильцем, що відзначався на трьох різних розіграшах чемпіонату світу.

В історії Селесао це досягнення підкорювалося тільки нападникам Пеле та Роналдо. При цьому Пеле залишається абсолютним рекордсменом збірної Бразилії за цим показником. Легендарний форвард уражав ворота суперників одразу на чотирьох чемпіонатах світу: 1958-го, 1962-го, 1966-го та 1970 років. Роналдо має три результативних мундалі (1998, 2002, 2006).