Не відпускають! Кривбас наздогнав київське Динамо в турнірній таблиці

20.04.2024 17:56

Криворізький Кривбас на виїзді здолав одеський Чорноморець в чемпіонаті України

Фото УАФ

Чорноморець на однойменному стадіоні в Одесі у стартовому матчі 25-го туру чемпіонату України приймав Кривбас.

У першому таймі точилася абсолютно рівна боротьба і, здавалося, що на перерву команди підуть з нулями на табло, однак господарі думали по-іншому. На 44-й хвилині Максим Брагару чудово зіграв індивідуально і розстріляляв нижній кут воріт криворіжців – 1:0.

Натомість у другому удача повернулася у бік одеситів. Спочатку на 47-й хвилині Хомченовський дав на хід Луньову, а той низом пробив у лівий кут. А потім на 72-й Бандейра на ближній штанзі головою замкнув подачу Задераки з правого флангу.

В результаті 2:1 – перемога Кривбасу.

Після цього матчу криворіжці набрали 51 очко і наздогнали в турнірній таблиці київське Динамо, з яким ділять 2-3 місця. У Чорноморця залишилося 29 пунктів і він на восьмій позиції.