Повідомлення для Андрія Луніна в Реалі: газета з Мадрида видала унікальну базу про українця

19.04.2024 08:09

Авторитетна та популярна іспанська газета Marca ледь підібрала слова, аби описати гру українського воротаря Реала Андрія Луніна у чвертьфіналі ЛЧ проти Манчестер Сіті.

Фото УАФ

По-перше, футболіст нашої національної команди уперше в кар’єрі отримав від дуже вимогливого видання за свої дії на Еттіхаді максимально можливий бал — 10!

А, по-друге, до цього максимуму автори додали ось такий яскравий коментар: «Герой. Він здобув славу. Грандіозний матч. Він провів свій чарівний вечір та відбив два пенальті у післяматчевій серії. Зробив усе можливе, аби вивести Мадрид до півфіналу. Зупиняв усілякі удари суперника: зверху, знизу, здалеку, упритул… Лунін гарантував безпеку воротам від самого початку і до кінця битви. Меседж впевненості у майбутнє».

Додамо, що окрім відбитих пенальті у післяматчевій серії, в активі Луніна вісім сейвів. Він запобіг 0,82 голам, виграв дві з двох верхових дуелей та віддав 26 точних передач (влучність — 55%).

Нагадаємо, що у матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів Реал на виїзді обіграв МанСіті у серії післяматчевих пенальті (основний та додатковий час закінчилися нічиєю — 1:1). Андрій Лунін відбив два удари господарів з позначки (Бернарду Сілви та Ковачича) та суттєво допоміг мадридцям перемогти — 4:3.