Не допоміг навіть Шевченко: збірна України U-19 не змогла перемогти господарів на Євро-2024 – турнірна таблиця

Аватар Кирило Паршаков Кирило Паршаков
5365
5 голосів
Дмитро Богданов. Фото: УАФ
Перший матч юнацького Євро-2024 для України та Північної Ірландії завершився без голів, попри нагоди відзначитись з боку обох колективів зустрічі.
  • Україна бере участь у чемпіонаті Європи U-19 вперше з 2021 року (змагання проводяться щорічно).
  • Північна Ірландія є господарем цьогорічного Євро та теж вперше за три року грає у фінальній стадії турніру.

Переважна більшість першої 45-хвилинки поєдинку пройшла без гольових моментів з боку обидвох команд. На четвертій компенсованій до першого тайму хвилині справжній момент відзначитись мали господарі турніру. Нападник північних ірландців Грем Нейтан отримав пас у штрафному майданчику підопічних Михайленка та пробив низом по центру воріт, однак Владислав Крапивцов був готовий до такого удару та вдало схопив м’яч. Перший тайм завершився без забитих м'ячів.

Протягом другого тайму українці мали декілька нагод вийти вперед у матчі. На 55-ій хвилині пострілом з межі штрафного майданчика завдав Андрій Маткевич, однак голкіпер здійснив впевнений сейв. На 74-ій хвилині Геннадій Сінчук пробив у нижній лівий кут, однак воротар у дивовижному стрибку перевів м’яч за межі поля. На 87-ій хвилині поєдинку на заміну замість Андрія Маткевича вийшов син Андрія Шевченка - Кристіан. Але другий тайм теж не порадував уболівальників голами.

Зазначимо, що Данило Кревсун та Матвій Пономаренко пропускали гру через перебір жовтих карток.

Євро-2024 U-19. Група А. Перший тур

Україна U-19 – Північна Ірландія U-19 – 0:0

Україна U-19 (стартовий склад): Крапивцов, Огарков, Михавко, Мельниченко, Гусєв, Ващенко, Маткевич, Цуканов, Гаджиєв, Синчук, Богданов.

Турнірна таблиця групи А після першого туру:

• Попереду на молодіжну збірну України чекає зустріч проти Норвегії, яка сьогодні програла в матчі з Італією (1:2).