«Не було пенальті»: Криськів гнівно відреагував на суддівство у матчах з Іраком та Марокко

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
181
1 голос
Дмитро Криськів проти гравця збірної Марокко. Фото: AP/Silvia Izquierdo
На старті олімпійського турніру збірна України поступилась Іраку (1:2). Тоді багато обговорень викликав пенальті у наші ворота. Далі була перемога над Марокко (2:1), але й тепер не без питань до суддів.

На 59-й хвилині зустрічі з Марокко Володимир Салюк заробив пенальті у власні ворота, а після перегляду арбітром відеоповтору захисника було видалено з поля. Цей епізод та момент із пенальті у матчі з Іраном прокоментував Дмитро Криськів. Півзахисник Шахтаря поспілкувався з журналістами «Суспільного»:

«На мою думку, у минулій грі не було пенальті, а гра перевернулася – не знаю. Так забрали нашу гру в минулому матчі, тут червона картка і пенальті. Треба подивитися, але щось два такі рішення – не знаю, мені таке не подобається».

Проте, далі розмова торкнулась більш приємної теми:

«Щасливий, що ми змогли вирвати перемогу на останніх хвилинах. Але нам, напевно, треба трішки покопатися у собі, бо не можна так віддавати гру. Мені не сподобалося, як ми грали початок другого тайму, а далі віддали перевагу.

Це не схоже на нас, ми маємо більше грати з м'ячем. У нас є якість, ми показуємо у деяких моментах, що можемо грати, але це не виходить. Але дякую, що команда билася до кінця, здобула три очки».