Наставник СК Дніпро-1 назвав причину ймовірного невдалого виступу в єврокубках: важче буде виходити у груповий раунд

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
128
1 голос
Наставник СК Дніпро-1 назвав причину ймовірного невдалого виступу в єврокубках: важче буде виходити у груповий раунд
Максимов

Головний тренер СК Дніпро-1 Юрій Максимов проаналізував перемогу над одеським Чорноморцем та підбив підсумки футбольного сезону 2023/24 років в УПЛ.

Наставник СК Дніпро-1 Юрій Максимов задоволений грою своєї команди у поєдинку з Чорноморцем. Про це сам фахівець заявив на пресконференції після гри.

«Була спекотна погода, але хлопці все це витримали. У разі перемоги ми потрапляли у кваліфікацію Ліги Конференцій, і своє завдання хлопці виконали. Велика їм за це подяка, що вони витримали цю гру. Перед матчем у нас випали два гравці – у Бабенка ангіна, а вранці прокинувся Піхальонок і у нього температура 37,7. Ми якось хотіли їх замінити і знайшли слова та хлопців, котрі не завжди потрапляли в основний склад. Вони виконали своє завдання – вийшли і зіграли не гірше».

Наставник розповів про кадрові зміни у команді.

«Кожен тренер хоче, щоб у нього були кваліфіковані гравці. І це потрібно, щоб грати у єврокубках і набирати очки для нашої країни в коефіцієнтах УЄФА і підійматися у цих таблицях, а ми зараз вже скільки років тільки опускаємося нижче і нижче, і тепер важче буде виходити у груповий раунд. Ви же розумієте, узимку був трансферний бан і футболісти тільки відходять, а не додаються, то все це тяжко. А треба, як кажуть, щоб болото не застоювалося, а річка текла, то потрібно, щоб хтось слабкіший пішов, а сильніший прийшов. Будемо спілкуватися з керівництвом клубу про те, що буде далі», – сказав Максимов.

Нагадаємо, що Дніпро-1 фінішував на четвертому місці у турнірній таблиці УПЛ та наступного сезону зіграє у кваліфікації Ліги конференцій.