Найшвидший гол в історії Євро не допоміг Албанії, Італія створила камбек: результат гри і турнірна таблиця

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
579
1 голос
Гравці збірної Італії святкують забитий гол. Фото: Getty Images
У матчі фінальної частини чемпіонату Європи-2024 з футболу збірна Італії святкувала вольову перемогу над Албанією. Всі три голи були забиті у першій половині гри.

Початок зустрічі був приголомшливий для італійців. Дімарко невдало вкинув аут, виконавши передачу на Байрамі - албанець потужно пробив повз воротаря суперника. Це сталося вже на 22-й секунді матчу - Байрамі забив найшвидший гол в історії чемпіонатів Європи. Минулий рекорд належав нападнику Росії Дмитру Кириченку, який відзначився на Євро-2004 у ворота збірної Греції на 67-й секунді.

Італійці досить швидко не лише зрівняли рахунок, а й вийшли вперед. Спочатку Бастоні скористався передачею Пеллегріні і зрівняв рахунок. А через п’ять хвилин Барелла забив другий гол у ворота албанців. У другому таймі забитих голів. У підсумку поєдинок завершився з рахунком 2:1.

👉ДИВИТИСЯ ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ ІТАЛІЯ — АЛБАНІЯ👈

У звітному поєдинку у складі збірної Албанії грав нападник полтавської Ворскли Таулян Сефері (контракт з українським клубом до 30 червня 2025 року), який минулий сезон провів в оренді у Бані Яс (ОАЕ). Таулян вийшов у стартовому складі команди і був замінений на 68-й хвилині - результативними діями не відзначився.

Італія — Албанія 2:1 (2:1)

Голи: Бастоні, 11; Барелла, 16 — Байрамі, 1

Італія: Доннарумма, Ді Лоренцо, Калафіорі, А. Бастоні, Дімарко (Дарміан 83), Жоржиньо, Барелла (Фолоруншо 90+2), К'єза (Камбіазо 77), Лоренцо Пеллегріні (Крістанте 77), Фраттезі, Скамакка (Ретегі 83)

Албанія: Стракоша, Хюсай, Джимсіті, Арлінд Аєті, Мітай, Асллані, Рамадані, Байрамі (Мучі 87), Асані (Лачі 68), Броя (Манай 75), Сефері (Ходжа 68)

Попередження: Лоренцо Пеллегріні 21, Калафіорі 51 — Броя 52, Ходжа 75